SON DAKİKA

Elazığ Haberleri
Reklam

guncel-elazig-reklam

Sitemizle ilgili reklam çalışmaları için tekliflerinizi iletişim sayfasından iletebilirsiniz.

REKLAM SÖZLEŞMESİ

1) Reklam verecek olan web sitesi T.C Kanunlarına, örf, adet, genel ahlak kurallarına, tüketici ve telif haklarına aykırı, haksız rekabete yol açacak ve reklamı yayınlayan sitenin prestijini olumsuz yönde etkileyecek şekilde olmamalıdır.
2) Yetişkinlere yönelik cinsel içerik bulunduran sitelerin ya da cinsel içerikli sitelere link veren sitelerin reklamı kabul edilmez, reklam veren site reklamı yayınlanmaya başlandıktan sonra içeriğine bu tür materyaller koyarsa reklam yayını durdurulur ve para iadesi yapılmaz.
3) Reklam veren, bu sözleşme ve bundan doğabilecek hak ve yükümlülükleri reklam yayınlayan site sahibi’nin izni olmadan hiçbir şekilde üçüncü kişilere devir ve temlik edemez.
4) Site sahibi ile reklam veren arasında düzenlenecek sözleşme ve diğer evraklara ait her türlü vergi, resim, harç, fon ve diğer yükümlülükler reklam veren tarafından karşılanır.
5) Reklam yayın dönemleri reklam türüne göre değişmektedir. Ayrıntılar için iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
6) Guncelelazig.com reklam yayınladığı sayfaya birden fazla reklam koyabilir, ancak duruma göre de değişebilir. Ayrıntılar için iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
7) Guncelelazig.com internette oluşabilecek her hangi bir sorundan dolayı web sitesine ulaşılamamasından sorumluluk kabul etmez.
8) Reklam hizmetinin, reklamı yayınlayan siteden kaynaklanan arızadan dolayı kesilmesi durumunda, istenirse aksama süresi kadar ek yayın süresi verilir, ya da aksayan sürelerin ücretleri geri verilir. Bu durumda reklamveren Guncelelazig.com den ilave hiçbir hak ve tazminat talebinde bulunamaz.
9) Reklam veren site sahibi yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ